Oferta - Pobóg Napędy do bram

Pobóg
STRONA GŁÓWNA
Montaż napędów, bram garażowych i domofonów.
WebRadio
Przejdź do treści

Oferta

Paleta naszych usług obejmuje montaż napędów do bram wjazdowych i garażowych, bram segmentowych, domofonów i wideodomofonów, oświelenia ogrodowego i zgrzewania ogniw. Firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu bram wjazdowych do montażu napędów i doprowadzenia instalacji elektrycznej. Instnieje też możliwość przerobienia bram przed montażem.

Napędy do bram

Prowadzimy sprzedaż napędów do bram wjazdowych skrzydłowyvh i przesuwnych, bram garażowych i rolet. W ofercie mamy napędy firmy Nice, BFT, FAAC i Key. Jesteśmy autoryzowanymi monterami powyższych firm, co oznacza, że zamontowane przez nas napędy otrzymują pełną gwarancję producenta. Na zamówienie klienta możemy zamontować napęd dowolnej innej firmy.

Domofony

W sprzedaży mamy wideodomofony firmy Nice. Producent oferuje 15 wariantów wideodomofonów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb klienta. Od lat sprzedajemy i montujemy domofony i wideodomofony firmy Elprod z gwarancją jakości.

Bramy garażowe

Sprzedajemy i montujemy bramy garażowe segmentowe firmy Nice. Oferujemy 5 wariantów bram garażowych dla zastosowań domowych i 2 warianty dla przemysłu. Każdą bramę można wybrać w dwóch wariantach grubości, co definiuje termoprzewodność. 36 tys. kombinacji wymiarów standardowych i wymiary na zamówienie.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Wykonujemy balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej polerowanej i szlifowanej. Stosujemy zarówno metodę polegającą na klejeniu, skręcaniu jak i spawaniu stali typu INOX.
O firmie
Firma Pobóg ma swoją siedzibę w Bełżcu, na rynku działa od 2010 roku. W ciągu tych lat zdobyliśmy uznanie wielu klientów oraz zgromadziliśmy niezbędne doświadczenie. Większość nowych klientów zdobywamy “z polecenia”, co jest dla nas dużym sukcesem potwierdzającym naszą rzetelność i profesjonalność.
Created with WebSite X5
W skrócie
Sprzedaż, montaż i serwis napędów do bram wjazdowych i garażowych, bram garażowych, domofonów, wideodomofonów. Serwis elektronarzędzi, spawanie stali nierdzewnej.
Pobóg
Kontakt
Tel.: 720 753 234
E-mail: luka_pobog@wp.pl
Wróć do spisu treści