Niestandardowe okna i drzwi są zazwyczaj niezbędne dla istniejących już konstrukcji.

W zależności od tego, kiedy powstał budynek mieszkalny lub handlowy, konieczne może być wykonanie niestandardowych okien i drzwi. HighQDev często otrzymuje wezwania do ponownej instalacji okien i drzwi w całym domu od właścicieli domów i deweloperów mieszkaniowych, którzy muszą dodać wartość dodaną do istniejących domów poprzez wymianę okien i drzwi. Często zdarza się, że starsze domy wymagają wymiany okien i drzwi, a proces ten stwarza okazję do poprawy projektu, układu i atmosfery w całym budynku.

Niemniej jednak zakres projektu może ulec znacznemu zwiększeniu, jeśli nowe okna nie zmieszczą się w przestrzeni po usunięciu starych okien. Dopasowanie nowego okna do przestrzeni starego okna może czasami wymagać usunięcia ścian, poszerzenia szczelin okiennych itp. Często bardziej opłacalne jest po prostu wykonanie niestandardowych okien, które zmieszczą się bezpośrednio w starej przestrzeni okiennej, bez konieczności kosztownych i długotrwałych remontów.

Firma HighQDev pomogła wielu właścicielom domów i płetw mieszkaniowych w stworzeniu niestandardowych okien do istniejących wcześniej konstrukcji. Efektem są starsze domy, które czują się odnowione dzięki nowym, jaśniejszym i bardziej funkcjonalnym okuciom. Poniżej przedstawiamy niektóre z ukończonych przez nas projektów, które dotyczyły niestandardowych projektów okien i drzwi.

Jeśli jesteś deweloperem, prawdopodobnie nie potrzebujesz niestandardowych okien i drzwi

Z tym powiedziałem, jeżeli ty jesteś mieszkalnym lub handlowym deweloperem i ty no zaczynałeś budować jeszcze, ja jest korzystny włączać out-of-the-box okno i drzwi w twój blue-print. Budowanie innych elementów wyposażenia domu wokół planu okien i drzwi zaoszczędzi ci dodatkowych kosztów związanych z koniecznością posiadania niestandardowych projektów okien i drzwi stworzonych w celu dopasowania do twoich specyficznych niebieskich nadruków. Jak już wspomnieliśmy, niestandardowy proces może być dość pracochłonny, a ty narażasz się na ryzyko, że nie będziesz w stanie połączyć dopasowania przestrzeni okiennej z funkcjonalnością. Jeśli jesteś jeszcze na etapie planowania, lepiej zadzwoń do nas, gdy będziesz jeszcze mapować początkowe niebieskie nadruki. Nawet jeśli łopaty nie znajdą się jeszcze przez dłuższy czas w ziemi, oferujemy usługi, które pomogą Ci dobrać odpowiednie europejskie okna i drzwi do Twojego projektu.

W skrócie:

  • Podsumowując, projektowanie okien na zamówienie jest droższe.
  • Jeżeli mają Państwo możliwość zamontowania gotowych okien w planach rozwojowych, zalecamy pójście tą drogą. Rozwój przy użyciu gotowych okien i drzwi będzie bardziej przystępny cenowo w porównaniu z niestandardowymi.
  • HighQDev może pomóc właścicielom domów i płetw, którzy muszą zainstalować nowe okna i drzwi w istniejącej już strukturze. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wykorzystać niestandardowe okna i drzwi w taki sposób, aby koszty projektowania, rozwoju i instalacji niestandardowych okien ograniczyć do minimum.