W marcu 2020 r. Twoje domowe patio ma większe znaczenie niż kiedykolwiek.

Jak dotąd, "Wiosna 2020" pokazała, jak ważne jest, aby każda przestrzeń w domu była piękna i funkcjonalna. Każdego roku, Spring daje Vancouverites szansę na rozważenie ulepszeń, które chcieliby wprowadzić do swoich zewnętrznych przestrzeni mieszkalnych i tarasowych. Wiele z naszych dużych, szklanych drzwi przesuwnych, w tym drzwi podnoszono-przesuwne, uchylno-przesuwne i składane, zostało wykorzystanych do przekształcenia przestrzeni mieszkalnej w patio na zewnątrz w całym Vancouver.

Uchwyć widok za pomocą Przesuwnych Szklanych Drzwi Uchylno-przesuwnych

Skąd wiesz, jakich drzwi szklanych użyć na swoje patio? Ustalenie, który produkt ma być użyty, zależy głównie od wielkości otworu, który masz do dyspozycji oraz od funkcjonalności, którą te drzwi muszą posiadać. Na przykład, bardzo duże otwory są zazwyczaj najlepiej dostosowane do naszych drzwi podnoszonych i przesuwnych. Drzwi te wyglądają jak szklane ściany od podłogi do sufitu, ale oczywiście mogą się przesuwać, aby umożliwić dostęp do przestrzeni zewnętrznej.

Drzwi o dużym natężeniu ruchu najlepiej sprawdzają się w przypadku składanych drzwi tarasowych.

Mniejsze otwory, które zazwyczaj będą miały większy ruch, są zazwyczaj lepiej obsługiwane przez drzwi składane. Nie oferują one "nieprzerwanego" szkła, które tak wielu naszych klientów uwielbia, ale ich łatwość obsługi rekompensuje dodatkowe wykończenie.

Przytulne przestrzenie o minimalnym natężeniu ruchu są idealne do pochylania i ześlizgiwania się

Wreszcie, drzwi uchylno-przesuwne doskonale nadają się do powiększania przestrzeni patio, ale także uzupełniają przestrzeń wewnętrzną, z którą dzielą ścianę. Drzwi uchylno-przesuwne są często stosowane pomiędzy kuchnią a tarasem, uzupełniając estetycznie i funkcjonalnie obie przestrzenie. Funkcja "uchylania" jest zawsze przeszkodą dla gości.